Abigél

Országos Minősítő Táncfesztivál

Versenynaptár
Aktuális verseny
2019. május 04.
08:00-tól
Érd - Aréna
Érd, Velencei út 39-41, 2030
Következő verseny
2019. december 07-08.
08:00-tól
Újfehértó – Városi Sportcsarnok
Újfehértó, Vasvári Pál út 15, 4244

Versenyünk eredményei – VI. Abigél Országos Minősítő Táncfesztivál

Eredmények a tovább után!

 

Versenyeredmények

versenyeredmények.pdf

 

Versenyzői különdíj

 

– 176. – Feeling Tánc és Mazsorett Egyesület Lénárt Sára versenyző – Birdy című koreográfia

– 185. – Piruett Tánc Stúdió Nagy Fruzsina versenyző – Harang című koreográfia

– 74. – Infinity Dance Egyesület Spirit csoport

– 93. – RE-flex Moderntánc Stúdió Pátrovics Petra és Vass Vanda duó – Angyalok munkája című koreográfia

– 97. – Sziget Dance T.S.E Little Stars csoport – Örökké “Fiatalok” című koreográfia

– 12. – Kőrősi Csoma Sándor Református Gimnázium Szivárvány mazsorett csoportja – Esti mesék című koreográfia

– 14. – Kisbocskor Néptáncegyüttes – Üveges Tánc című koreográfia

– 19. – Harc- és Táncművészet Sportegyesület Miskolci mini duó – Ágnes unikornisa című koreográfia

– 37. – Nyíregyháza Táncklub Ricsajok csoport – Egyformák vagyunk című koreográfia

– 276. – Feeling Tánc és Mazsorett Egyesület PRADA csoport – Jackson című koreográfia

– 232. – Feeling Tánc és Mazsorett Egyesület Horváth Ilona versenyző – Accident című koreográfia

– 246. – Feeling Tánc és Mazsorett Egyesület PRADA csoport – Hurrikán című koreográfia

– 149. – Kercsó Attila – Ain’t no sunshine című koreográfia

– 167. – RE-flex Moderntánc Stúdió – Lélegzet című koreográfia

– 311. – Piruett Tánc Stúdió Hamecz Zsófia versenyző – Helyszínrajz című koreográfia

– 312. – Feeling Tánc és Mazsorett Egyesület Szűcs Eszter versenyző – Fekete Gyöngy című koreográfia

– 321. – Feeling Tánc és Mazsorett Egyesület Nagy Mazsorett csoport – Tomb Raider című koreográfia

 

Koreográfusi különdíj

 

– 202. – Takács-Pántya Barbara – Feeling Tánc és Mazsorett Egyesület – Circus című koreográfia

– 74. – Kiri Evelin és Kiri Norbert – Infinity Dance Egyesület – Spirit csoport koreográfia

– 98. – Szanyi Anna-Mária – GoldDanceGroup – ARMY című koreográfia

– 37. – Marján Klára – Nyíregyháza Táncklub – Ricsajok című koreográfia

– 40. – Szanyi Anna-Mária – GoldDanceGroup – Ah…..lányok! című koreográfia

– 56. – Bencs Zoltán – Flash Tánc Stúdió – Skin című koreográfia

– 276. – Verdes Lilla és Takács-Pántya Barbara – Feeling Tánc és Mazsorett Egyesület – Jackson című koreográfia

– 285. – Csontos Mária – Diótörő Gyerektánc Egyesület – Búcsú című koreográfia

– 239. – Vollay Enikő – Debreceni Abigél Többcélú Intézmény – Káros szenvedélyek című koreográfia

– 244. – Simonyi Kitti – Piruett Tánc Stúdió – Cipzár című koreográfia

– 246. – Verdes Lilla és Takács-Pántya Barbara – Feeling Tánc és Mazsorett Egyesület – Hurrikán című koreográfia

– 321. – Verdes Lilla – Feeling Tánc és Mazsorett Egyesület – Tomb Raider című koreográfia

– 322. – Tóth Aliz – Lesz Dance Tánc- és Sport Egyesület – Rock & Dance című koreográfia

– 339. – Pallai Zsolt Szabolcs – Phoenix Fusion Tánciskola – Mantra című koreográfia

– 323. Holb Ibolya – Debreceni Abigél Többcélú Intézmény – Egy gondolat bánt engemet… című koreográfia

 

Egyesületi különdíj

 

– Princess Balettiskola

– Street Dance School Divattánc Egyesület

– Flash Tánc Stúdió

– Estella Hastánc Stúdió

– Lesz Dance Tánc- és Sport Egyesület

– Modern Tánc-Játék Stúdió

– Piruett Tánc Stúdió, Bocskai István Ált. Isk. és A.M.I

– No Comment Hip-Hop Tánciskola

 

Versenyzői Fődíj

 

– 108. – Cseri Vivien – Klasszikus Hastánc című koreográfia – Estella Hastánc Stúdió

– 290. – Frank Rebeka és Perjési Patrik – Szavak nélkül című koreográfia – Nemes Nagy Ágnes Művészeti Szakgimnázium

– 145. – Golden Ladys csoport – Apáca Show című koreográfia – Sziget Dance T.S.E

– 323. – Tóth Andrea – Egy gondolat bánt engemet… című koreográfia – Debreceni Abigél Többcélú Intézmény

 

Koreográfusi Fődíj

 

– Rácz Erika – RE-Flex Moderntánc Stúdió

– Szent-Ivány Kinga – Nemes Nagy Ágnes Művészeti Szakgimnázium

– Verdes Lilla és Takács Pántya Barbara – Feeling Tánc és Mazsorett Egyesület

– Szathmáry Marietta és Vollay Enikő – Debreceni Abigél Többcélú Intézmény

 

Egyesületi Fődíj

 

– Debreceni Abigél Többcélú Intézmény

– RE-Flex Moderntánc Stúdió

– Feeling Tánc és Mazsorett Egyesület

– Harc – és Táncművészet Sportegyesület

– Sziget Dance T.S.E

Tetszett? Oszd meg másokkal is!

© 2019. Minden jog fenntartva.
Abigel Táncfesztivál